آیا تا به حال مجبور شده اید از بین خرید قهوه و یک نوشیدنی خنک یکی را انتخاب کنید؟ این اتفاق معمولاً برای بیشتر افراد به خصوص در روزهای گرم رخ می دهد.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله که مخصوص این روزها است ، رنگ قهوه ای ارائه دهیم. یعنی قهوه هم انرژی زا و هم خنک است و این قهوه خوشمزه فرپه است.

جداگانه از طعم بسیار مطبوع ، تهیه فرپه در خانه نیز آسان است. و برای خوردن فرپه لازم نیست به کافه بروید. پس با ما همراه باشید.

فراپه چیست؟

فراپه یک قهوه یونانی است که به طور اتفاقی در سال 1958 در جونیس دریتساس در سالونیک یونان تولید شد. جالب اینجاست که این قهوه ، همانطور که اتفاقی بود ، بدون قهوه ساز درست شده است و هنوز هم هست.

طرز تهیه فرپه قهوه

اما این همزمانی با استقبال خوب مردم روبرو شد و به سرعت به فهرست کافه ها اضافه شد. اما این قهوه جذاب از چه موادی تشکیل شده است؟ از قهوه فوری ، آب سرد یا شیر سرد ، به همین راحتی. برای تهیه یک فراپه ، 2 قاشق چای خوری قهوه را با آب سرد یا شیر با یک شیکر یا مخلوط کن برقی مخلوط کنید.

قهوه حاصل را در یک فنجان ریخته و سپس چند تکه یخ به آن اضافه کنید. البته قهوه فرپه دستور خاصی ندارد و تنها چیزی که ثابت شده ترکیب آن از این سه ماده است.

به همین دلیل ، در کشور های مختلف و در کافه ها ، از چند طریق فرپه سرو می شود. برای تهیه فراپه از این طریق می توانید بستنی ، وانیل ، سس ها و طعم دهنده ها را به مخلوط قهوه و آب سرد اضافه کنید. سپس قهوه را با خامه تزئین کنید.

بسیاری از افراد نیز ترجیح می دهند به جای قهوه فوری از قهوه اسپرسو استفاده کنند. این به سلیقه مردم بستگی دارد. اگر علاقه مند به تهیه و امتحان این قهوه هستید ، حتما به کافی دات کام مراجعه کنید.

سوالات متداول