وقتی برای خوردن غذا یا خرید قهوه به کافه ها می روید ، احتمالاً متوجه شده اید که در کنار قهوه اسپرسو ، آنها آب نیز سرو می کنند. یا شما از آن دسته افرادی هستید که قبل یا بعد از نوشیدن قهوه آب می نوشید ، اما علت اصلی آن را نمی دانید.

حتی ممکن است دلیل این امر را بدانید ، اما سوال از شما این است که چه کاری باید انجام شود؟ اگر این سوالات شماست ، با کافیست همراه باشید.

دلیل سرو آب با اسپرسو

جدا از اینکه بسیاری از افراد برای بالا بردن سطح هوشیاری خود قهوه می نوشند ، افراد بی شماری هستند که از طعم قهوه نهایت لذت را می برند. قهوه همچنین طعم و رایحه متنوعی دارد. مانند: شکلات ، مرکبات ، ادویه جات ، کره ، گیاهان ، …

برای احساس این طعم و مزه ها ، چنگال های زبان شما نباید طعم دیگری داشته باشند. این دقیقا همان نکته است. یکی از کارکردهای اصلی ویلا های زبانی ثبت ذائقه غذاهای مختلف در ذهن است. زیرا جوانه های چشایی دارای نوعی سیستم عصبی (سیستم عصبی) هستند که به خوبی کار می کنند.

از آنجا که قهوه طعم بسیار قوی دارد ، برای احساس این طعم ها باید آب بنوشید. زیرا آب تنها ماده ای است که توانایی از بین بردن بو از کلبه ها را دارد. حال ، اگر قبل از نوشیدن قهوه آب بنوشید ، باعث می شود طعم اساسی قهوه را درک کنید.

به همین دلیل نوشیدن آب بعد از نوشیدن قهوه یکسان است. همچنین از ترکیب طعم قهوه با طعم غذاهایی که بعد از قهوه می خورید جلوگیری می کند. و نکته بعدی اینکه نوشیدن آب پس از نوشیدن قهوه از زردی دندان جلوگیری می کند.

زیرا قهوه مانند سایر مواد دندان ها را به تدریج زرد می کند. با نوشیدن آب پس از نوشیدن قهوه ، آثار قهوه از روی دندان پاک می شود.

در آخر باید بگوییم که بهترین آب برای این کار ، آب لوله کشی است. چون نه سرد است و نه جوش. و نوشیدن آب قبل یا بعد از نوشیدن قهوه کاملاً سلیقه ای است ، اگرچه اگر این کار انجام شود بهتر است.

سوالات متداول